Замовити дзвінок

Кошик

0 шт

Наскільки часто можна курити кальян

Наскільки часто можна курити кальян


Багато осіб, які пізнали повну насолоду східного обряду, ставлять собі важливе питання: як часто можна курити кальян? Якщо у минулі часи це визначалося лише особистим самопочуттям, то зараз медичні знання змушують людей встановлювати собі обмеження на приємні, але шкідливі для здоров'я насолоди. Яку кількість кальянних сеансів можна вважати нешкідливою? Це питання залишається спірним до сьогодні.

Як часто можна курити кальян - думка лікарів


Відразу потрібно розуміти, що кальянокуріння - це все-таки куріння, яке саме по собі вважається шкідливим для здоров'я. Інша справа, що такий приємний ритуал можна дозувати. Ортодоксальні медики стверджують, що кальян можна курити не частіше ніж один раз на місяць. Цю точку зору не підтримують багато лікарів, які вважають помірність головним принципом всього, в тому числі тютюнопаління або алкоголю. Найбільш загальноприйнятою вважається думка, що при вживанні кальяну 1-2 рази в тиждень організм не зазнає значного шкідливого впливу. 3-4 рази на тиждень – це вже гранична доза. Якщо ж кальян став частиною повсякденного життя, то це стає важким ударом по здоров'ю. Кальянокуріння є у кілька разів довшим і більш насиченим різними речовинами, ніж куріння сигарет. Наскільки часто можна курити кальян - це суто особисте питання. Однак у деяких випадках від цього задоволення варто відмовитися повністю:


  • Залежність. Якщо кальян став такою ж потребою, яка у залежних людей алкоголь або сигарети, то від нього варто відмовитися. Будь-яка залежність є ударом для здоров'я, оскільки її неможливо контролювати.
  • Хронічні хвороби. Деякі хвороби можуть прогресувати при вживанні кальянного тютюну. Передусім, йдеться про захворювань легенів, наприклад, астму або хронічний бронхіт. Більш докладно про це можна дізнатися у свого лікаря.
  • Відсутність позитивних емоцій. Якщо ви курите кальян за компанію, не відчуваючи від цього ніякого задоволення, то це просто не ваше. Не варто наслідувати когось або прагнути виділитися. Кальян - це більше задоволення від процесу і ритуалу, ніж фізіологічна потреба.

Як часто можна курити кальян - правила Сходу


Східні мудреці вже давно придумали просте правило, до якого сучасна медицина приходить тільки зараз. «Золота середина» - принцип, якого варто дотримуватися в усьому: в харчуванні, емоціях, алкоголі, кальянокуріння і в самому житті. Цю середину визначає сама людина. Провести вихідний вечір з друзями за кальяном – цілком розумно і приємно. Натомість витрачати на цю процедуру по кілька годин щодня – це очевидний надмір. Кальян – це задоволення, яке повинно залишати після себе тривалий емоційний післясмак, і не варто перетворювати цей ритуал в згубну звичку.

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться