Замовити дзвінок

Кошик

0 шт
Всі товари із категорії Мундштуки для кальяну

На Сході завжди розумілися на насолодах. Кальян - один із винаходів східних гедоністів, який гармонійно вплівся у західну культуру. Його куріння - не згубна звичка, а справжній ритуал. А для того, щоб цей ритуал приносив задоволення, його слід зробити максимально комфортним, зокрема, використовувати персональний гумовий мундштук для кальяну.


Зміст:


  1. Для чого потрібен індивідуальний гумовий мундштук для кальяну
  2. Гумовий мундштук для кальяну на будь-який смак і бюджет

Для чого потрібен індивідуальний гумовий мундштук для кальяну


У давнину на Сході гумових мундштуків, звичайно, не було. Їх замінювали виточені дерев'яні насадки. Але варто пам’ятати, що в ті часи навіть Авіценна мало що знав про бактерії та віруси. Час все змінює. Аксесуари для кальянного куріння не стали винятком. Використання індивідуального мундштука з сучасного матеріалу при палінні кальяну має такі переваги:


  • Безпека. Часто кальяни використовують вдома. До того ж, куріння по-східному зазвичай є особливо приємним у компанії друзів у барі, клубі, ресторані або кальянній. Гумова насадка захищає від мікробів. Її можна легко дезінфікувати і чистити. Завзяті кальянщики завжди купляють персональні мундштуки для постійного користування.
  • Зручність. Гумовий мундштук зручніший, ніж дерев'яний. Він менше піддається впливу різних чинників, більш зносостійкий. Гумовий аксесуар можна міцно тримати в зубах.
  • Здоров'я зубів. Гумовий мундштук менш шкідливий для емалі зубів. За рахунок еластичності вона не пошкоджується навіть попри звичку сильно прикушувати.

Варто також визнати, що індивідуальний мундштук є все-таки набагато естетичнішим, екологічнішим і безпечнішим за будь-які пропоновані громадські аксесуари.


Прогрес не стоїть на місці. Давній курильний звичай поступово поліпшується. Замість скіпи тепер використовують пальник, асортимент тютюну вражає різноманіттям, а шкіряні шланги знайти вже майже неможливо. Гумові мундштуки набагато зручніші, ніж їхні дерев'яні аналоги. Крім того, аксесуар з сучасного матеріалу набагато дешевший.


Гумовий мундштук для кальяну на будь-який смак і бюджет


Схід вміє захоплювати своєю екзотикою. Достатньо згадати звичай їсти, напівлежачи на подушках, східні солодощі та багатогодинні чаювання. Кальян у сучасному світі - це можливість разом з димом відволіктися від щоденних проблем, позбутися турбот і приємно провести час у колі друзів. Але кальян вимагає уваги до кожного елементу ритуалу: атмосфери, курильного приладу, персонального мундштука, тютюну, вугілля, рідини і т. д. Компанія hookahbom.com пропонує клієнтам найбільший асортимент кальянних аксесуарів провідних міжнародних брендів, найкращої якості і за найбільш прийнятною ціною. Ми поділяємо вашу любов до цього східного ритуалу і розуміємо важливість кожної його деталі. Hookahbom.com - тільки найкраще для любителів і професіоналів кальяну!

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться