Замовити дзвінок

Кошик

0 шт
Всі товари із категорії Тютюн для кальяну

Для барів, ресторанів, кальянних і клієнтів, які регулярно вживають кальян, hookahbom.com пропонує в Україні тютюн для кальяну оптом. Спеціальні ціни за обсяги покупки від компанії значно заощадять бюджети покупців. Можна купити 1 кг тютюну для кальяну або взяти одразу кілька - наші менеджери запропонують найбільш прийнятні умови на кожну партію. Також можна придбати кілька видів тютюну для кальяну оптом, причому ціна буде сформована із врахуванням загального обсягу покупки.


Види тютюну для кальяну оптом


Компанія hookahbom.com пропонує всі найбільш популярні види і марки кальянного тютюну. Перед тим, як зробити вибір, варто дізнатися більше про різні типи кальянного тютюну.


Тютюн для кальяну розрізняють за сортами, міцністю, складом і кількома додатковими індивідуальними характеристиками. Найчастіше курильні суміші класифікують за сортами використовуваного тютюну:


  • Virginia (Вірджинія) - найбільш популярний американський тип сортів тютюну. Традиційно має велику або середню нарізку. Найбільш м'який і солодкий на смак із усіх сортів. Його використовують у кальян них найчастіше.
  • Burley (Берлі) - зазвичай відрізняється середньою нарізкою листа і міцнішим смаком, ніж попередній сорт. Також вважається, що вміст нікотину в ньому більший. Від Вірджинії Берлі відрізняється тим, що його довше сушать повітрям при виробництві. Це надає йому особливого смаку. Якщо при палінні відчувається легке печіння на язиці, то, швидше за все, це саме Берлі.
  • Oriental (Орієнтал). Інша його назва - турецький, хоча в основному його виробляють в Єгипті. Буває як середньої, так і дрібної нарізки. Багато осіб віддають перевагу саме цьому східному сорту, який неможливо сплутати з іншими.

Міцність тютюну залежить від сорту, технології вирощування та обробки тютюнового листя. Деякі марки Вірджинії можуть бути міцнішими, ніж Берлі, а деякі – навпаки слабшими. Сучасні виробники все частіше відходять від жорсткої класифікації кальянного тютюну за сортами, роблячи суміші з різних видів, експериментуючи зі смаками, добавками і ароматизаторами. Вести мову про кількість марок і брендів навіть не варто. Їх безліч. Серед найбільш відомих тютюнових брендів можна згадати такі компанії, як Al Fakher, Nakhla, Layalina, Starbuzz, Serbetli, Afzal, Fumari, DarkSide.


Слід розуміти, що будь-який кальянщик, якщо він справді любить цей ритуал, поступово знаходить свій сорт, який йому найбільше до вподоби. Однак для того, щоб спробувати весь асортимент, який пропонує компанія hookahbom.com, доведеться витратити дуже багато часу.


Тютюн для кальяну оптом в Україні


Для українських любителів кальяну і професіоналів кальянного ремесла, компанія hookahbom.com пропонує найсучасніший сервіс і найбільш вигідні умови для співпраці. Для того, щоб купити тютюн для кальяну в Україні оптом, потрібно відвідати сайт hookahbom.com і підібрати необхідний товар. Оформити замовлення можна всього кількома кліками. Менеджер компанії зв'язується з клієнтом упродовж кількох хвилин і уточнює всі деталі. Товар відправляють у день замовлення зручним для клієнта перевізником. Покупець також вибирає найбільш зручний спосіб оплати замовлення. Hookahbom.com - найкращий спеціалізований інтернет-магазин для українських поціновувачів кальянної насолоди.

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться