Замовити дзвінок

Кошик

0 шт

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності


Інтернет-магазин molla.com.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину hookahboom.com можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов'язаних з купівлею товарів, представлених в нашому інтернет-магазині, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення і доставити Вам замовлений товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення


1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефоном, вказаним на сайті, і при реєстрації самим Користувачем (створення облікового запису). Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації на сайті). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2. Для оформлення замовлення через корзину інтернет магазину hookahboom.com Користувач повинен:


— уважно ознайомитися з цією політикою збереження конфіденційності (далі Політика)

— у формі оформлення замовлення Користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім'я, електронну адресу, контактний номер телефону, адресу доставки товару)

— висловити свою повну згоду з цією політикою Користувач може шляхом натискання кнопки «Замовлення підтверджую».

При першому оформленні замовлення через корзину магазина система автоматично зареєструє Вас як нового користувача, про що на вказану Вами електронну адресу прийде повідомлення з логіном і паролем для входу в Ваш особистий кабінет (Вхід в магазин) і Ви зможете самі змінювати або видалити Ваші персональні дані, а також зможете відстежити статус вашого замовлення і користуватися накопичувальною системою знижок на сайті hookahboom.com.

1.3 Щоб зареєструватися в на сайті інтернет-магазину hookahboom.com Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною Політикою конфіденційності та висловити свою повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Зареєструватися».

1.4. Користувач не має права використовувати інтернет-магазин hookahboom.com, а саме оформляти замовлення і реєструватися, якщо він не згоден з умовами даної Політики конфіденційності.

1.5 Оформлюючи замовлення товару або реєструючись в інтернет-магазині hookahboom.com і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, Користувач дає свою однозначну згоду з умовами даної Політики конфіденційності. Користувач надає право адміністрації інтернет-магазину hookahboom.com отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати свої персональні дані на умовах даної Політики конфіденційності.

1.6 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису і персональним та іншими даними користувача. Інтернет-магазин hookahboom.com не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх особистих даних Ви можете скориставшись функцією «Вхід в магазин» і зайшовши в розділ «Мої дані».

2. Які персональні дані ми збираємо


2.1 Ми збираємо персональні дані, а саме: ім'я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки. Також ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів


3.1 Інтернет-магазин hookahboom.comзбирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Інтернет-магазин hookahboom.com собірает дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

4. Умови надання доступу до бази даних


4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача здійснюється при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині hookahboom.com тільки в тому обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача і його замовлення і тільки співробітниками магазину, мають право обробляти персональні дані користувачів.

5. Зміна користувачем персональної інформації


5.1. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частина, скориставшись функцією «Вхід в магазин» і зайшовши в розділ «Мої дані».

6. Захист інформації, що збирається


6.1 Ми приймаємо всі необхідні і достатні організаційні та технічні заходи і заходи для захисту конфіденційності даних користувачів. Тільки ті співробітники інтернет-магазину hookahboom.com, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до персональних даних користувачів, мають доступ до інформації про користувачів. Всі співробітники, що мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім особам.

7. Зміна Політики конфіденційності


7.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. В такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин hookahboom.com захищає персональні дані своїх користувачів.

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться