Замовити дзвінок

Кошик

0 шт
В категорії немає товарів

Купити пальник для кальяну


Для того, щоб кальянний сеанс пройшов приємно, потрібно мати весь арсенал аксесуарів: запастися гарним вугіллям, купити пальник для кальяну, вибрати тютюн, який вам до смаку. Від того, наскільки швидко вугілля розгориться і дасть жар, залежить весь процес кальянокуріння. Розкурювати кальян сірником не годиться. Раніше для цього використовували дерев'яні лучинки. Сьогодні ж варто купити пальник для кальяну, якщо такий вид відпочинку вам до душі.


Зміст:


  1. Який пальник для кальяну купити
  2. Де купити пальник для кальяну

Який пальник для кальяну купити


Досить часто кальянщики розпалюють вугілля простими запальничками. В цьому немає нічого поганого, однак такий метод має два недоліки. По-перше, таке розпалювання не дає рівномірного вогню на все вугілля. Доводиться кілька разів підносити запальничку з різних сторін, і потрібно буде неабияк постаратися, щоб запалити чашу. По-друге, така процедура нерідко викликає опіки пальців рук. До того ж, існує серйозна загроза здоров'ю самого кальянщика, якщо він раз по раз розкурює кальяни для своїх клієнтів. Набагато зручнішими, практичнішими і безпечнішими є професійні пристрої. Де купити пальник для кальяну? Однозначно, в спеціалізованому магазині. Зазвичай, на ринку пропонуються газові та спиртові прилади:


  • Газові горілки. Найбільш поширений вид пристрою. Вони бувають одноразові і з можливістю заміни газового балона. Перші можна придбати в тому разі, якщо кальян - рідкісне задоволення у вашому житті. До того ж, такі пристрої мають погану властивість поступово отруювати газ. Тому не варто дивуватися, якщо через рік після використання такий пальник не працювати.
  • Спиртовий пальник. Спеціальна суміш з очищеного спирту заливається в ємність пристрою. Такий пальник сьогодні використовують рідко. Його замінюють більш практичним газовим аналогом.

Виділяють пальники із зовнішнім підпалом, з кремнієвої іскрою і п'єзоелементом. Перші вважаються більш надійними, але менш зручними. Останні вимагають періодичної підзарядки або заміни елемента живлення. Це обов’язково треба враховувати, коли ви вирішуєте, який пристрій будете купувати.


Де купити пальник для кальяну


Hookahbom.com - магазин, де аматори і професіонали кальянного ритуалу можуть придбати абсолютно всі необхідні аксесуари для кальяну. Ми створили один із найбільших і найповніших каталогів цієї продукції. У нашому асортименті тільки найкращі товари, причому за найбільш вигідними цінами. Ви не переплачуєте перекупникам, а купуєте товар безпосередньо з нашого складу.


Кальян - респектабельне задоволення, яке не варто псувати дешевими та неякісними аксесуарами. Hookahbom.com - магазин для справжніх цінителів кальянного мистецтва.

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться