Замовити дзвінок

Кошик

0 шт

Якщо куриш кальян вперше

Дивна річ, але багато любителів східного обряду досі достеменно не знають, як правильно курити кальян. Зокрема це стосується тих, хто не курить звичайні сигарети. Від того, як затягуватися, значною мірою залежить і сам смак тютюну, і загальні відчуття від сеансу. До того ж, якщо не знати, як потрібно палити кальян, то можна завдати шкоди своєму здоров'ю. Вчитися курити кальян по фото – малоефективне рішення. Науку вживання тютюну треба засвоювати за допомогою практики, використовуючи кілька простих порад.

Як навчитися курити кальян


Курці цигарок зазвичай швидко вчаться правильно курити кальян (так, щоб не кашляти і отримувати максимальне задоволення від цього процесу). Вдихання сигаретного диму за принципом дуже схоже на куріння кальяну. Спочатку треба наповнити димом рот і частину легень, потім трохи вдихнути повітря і лише після цього можна пускати цю суміш у легені. Новачки і некурці не можуть відразу зрозуміти, як курити правильно курити кальян вперше. Зазвичай, вони допускають такі помилки:


  1. Втягують дим відразу в легені. Це нагадує принцип «пилососа». В цьому випадку новачки швидко вчаться, як курити кальян і при цьому не кашляти, адже таке куріння одразу викликає подразнення слизової і задушливий кашель. До того ж, такий спосіб є дуже шкідливим для легенів. Дим не змішується з повітрям і концентрація речовин в ньому є максимальною.
  2. Маленькі затяжки. На відміну від сигарет, затягування кальяну повинно бути більшим. Сам дим є не настільки гарячим, а це робить ритуал цілком безпечним.
  3. Куріння без затяжки. Навіщо знати, як потрібно палити кальян, якщо можна просто впускати дим у рот? Це безглуздо, адже відчуття будуть неповними. До того ж, куріння без затяжки вважається більш небезпечним для організму через ризик виникнення ракових захворювань ротової порожнини.
  4. Розкурювання силою легень. Йдеться про куріння кальяну вперше. Якщо ви курите самі, то потрібно зробити кілька коротких затяжок для збільшення температури вугілля і тління тютюну. Мало диму? Відкладіть мундштук на п'ять хвилин і спробуйте ще раз.

Як правильно курити кальян


Ще раз наголосимо, що по фото навчитися курити кальян не вийде. Вашим учителем має стати практика. Вищезгадані поради допоможуть навчитися палити безпечно і з задоволенням. Як правильно курити кальян? Сам процес не повинен викликати жодних труднощів. Дим втягуйте без напруження. Смаком потрібно насолоджуватися. Видих має бути легким і неквапливим. Не варто випускати цілий струмінь, як реактивний бомбардувальник. Кальян повинен бути приємним на всіх етапах його вживання. Це неспішний ритуал. Як навчитися курити кальян? Найпростіша порада - отримувати від цього справжнє задоволення.

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться