Замовити дзвінок

Кошик

0 шт

Як вибрати кальян для домашнього використання

Ті, хто тільки почав знайомитися з великим сакральним таїнством кальянного ритуалу, зазвичай задають ті самі питання. Часто любителі кальяну хочуть придбати установку додому, і їхні питання – прості й зрозумілі: як вибрати кальян для домашнього використання, як замовити кальян додому і як правильно зібрати кальян. Коли пристрій придбано і зібрано, виникають нові запитання: як користуватися кальяном, як чистити трубку від кальяну, як чистити кальян від іржі або як чистити кальян від нальоту. Відповідаючи на всі ці питання, можна дати кілька невеликих рекомендацій.

Як вибрати кальян для дому, процес замовлення і складання


Для того, щоб вибрати необхідну установку, можна використати два способи. Перший передбачає глибоке вивчення самого предмета пошуку. Видів кальянів – безліч, тож доведеться витратити трохи часу. Другий спосіб простіший: звернутися у спеціалізовану компанію. Зазвичай вони дуже детально пояснюють, як вибрати кальян для домашнього використання, і враховують усі нюанси, зокрема, бюджет. Крім того, вони підкажуть, як замовити кальян додому. Слід пам'ятати, що сам пристрій доволі крихкий, це обов’язкого треба врахувати при його транспортуванні. Під час вибору установки слід враховувати вартість різних моделей, матеріал, з якого вони зроблені, обсяги чаш і колб, зручність конструкції для користування і обслуговування.


Коли обраний апарат доставлять до вашого дому, варто одразу розібратися, як правильно зібрати кальян. Зазвичай виробники ложать у коробку докладну інструкцію. Компанії, які продають кальяни, також надають консультації. Окрім цього, є безліч необхідної інформації в Інтернеті. Разом з тим, слід пам'ятати важливу річ: кальян повинен бути максимально герметичним. Єдиний вхідний отвір має бути в чаші, а вихідний - в мундштуці.


Як користуватися кальяном


Головне правило: кальян любить догляд. Як користуватися кальяном – знають всі. А ось про догляд за ним багато курців чомусь забувають. Якщо ви поступатимете так само, незабаром процес перестане приносити задоволення, а дим набуде огидного присмаку. Ось кілька порад, які допоможуть зберегти якість гаджета і димних сесій:


  • Як чистити трубку від кальяну. Сам процес зрозумілий на інтуїтивному рівні. Шланг і мундштук можна розібрати і промити проточною водою. Якщо очистка давно не проводилася, замочіть шланг (але не шкіряний) в содовому розчині, додавши трішки лимонної кислоти. Можна використовувати волосінь і щіточку для мундштука.
  • Як чистити кальян від іржі. Найбільш безпечний засіб: оцтова кислота. Можна додати трохи лимонної кислоти. Використовуйте рукавички і чистіть пристрій в провітрюваному приміщенні або на повітрі. Намочіть жорстку губку в розчині і протріть місця з іржею. Якщо це не допомогло, замочіть установку в розчині на 10-15 хвилин. Повторіть процедуру протирання.
  • Як чистити кальян від нальоту. Найкращі засоби - содовий розчин і лимонна кислота. Найкращий спосіб: замочити частини кальянного пристрою в розчині. Він повинен бути майже гарячим. Дочекайтеся, коли суміш охолоне, і використовуйте щіточки, губки та ганчірочки. Після будь-якого очищення обов'язково необхідно ретельно промити весь кальян.

Ще раз наголосимо: найкращий спосіб догляду за кальяном – періодична очистка і ретельний догляд. Це важливо як для здоров'я, так і для отримання максимального задоволення від ароматного диму без домішок гіркоти від недоглянутого пристрою.

Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться