Замовити дзвінок

Кошик

0 шт

Як правильно забивати кальян

Як правильно забивати кальян


Багатьох цікавить, як готувати кальян. Куріння кальяну приваблює не тільки смаковою насолодою і впливом на загальне самопочуття. Зачаровує сама ритуальність процесу підготовки. Тож, якщо ви знатимете, як правильно забити кальян, то станете справжнім улюбленцем у колі знайомих і друзів. Вчитися, як правильно забивати кальян – по фото чи за порадами знавців – вирішувати лише вам. Однак варто ознайомитися з кількома важливими порадами, аби уникнути найпростіших помилок.

Як готувати кальян - три головних правила


Зразу потрібно відзначити, що щільність забивання тютюну, рівень води або суміші, навіть підготовка консистенції курильного складу бувають абсолютно різними. Причому вони можуть значно відрізнятися і навіть суперечити один одному, оскільки єдиного стандарту немає. Але, на щастя, є традиційний рецепт, який приймуть навіть найвитонченіші гурмани східного куріння:


  • Підготовка суміші. Перед забиванням тютюн слід «розпушити». Це означає розім'яти його і розкрити листя. Категорично не можна класти кальян шматками просто з упаковки. При палінні повітря повинно рівномірно проникати крізь тютюн.
  • Щільність забивання чаші. У цьому питанні дуже багато залежить від особистих переваг. Класичний варіант: забивати настільки щільно, щоб пальцем можна було відчути опір. Поступово ви знайдете свою ідеальну щільність. Однак потрібно чітко пам’ятати про головне правило, яке можна не помітити на навчальних фото. Тютюн в жодному разі не повинен стикатися з фольгою. В іншому разі суміш горітиме, дим гірчитиме, а це зіпсує смак кальяну. Відступ завтовшки кілька міліметрів від краю чаші є обов'язковим.
  • Кількість води в колбі. Тепер щодо нюансів самого складу рідини. Будемо вважати, що це звичайна вода. Вона повинна покривати трубку шахти на 3-4 см при класичному розмірі самого приладу. Менша кількість збільшує ризик потрапляння диму безпосередньо у шланг, оминаючи воду. Більша – зменшує кількість самого диму.
Попередження

Даний сайт містить інформацію, не призначену для перегляду особами котрим ще немає 18 років.

Так мені є 18 Ні, зайду коли виповниться